Na co se nás nejčastěji ptáte?

V čem je hubnutí podle vaší metody lepší, než hubnutí podle jiných diet?

Individuální přístup. To je hlavní podstata naší metody. Vycházíme z toho, že je každý člověk jiný. Unikátní. Vaše DNA a otisk prstu jsou odlišné od DNA a otisků ostatních lidí. Stejně tak váš metabolismus. Strava, která může vyhovovat vaší kamarádce nebo kamarádovi, nemusí vyhovovat vám. A naopak.

Díky Metabolické diagnostice KNT jsme schopni zjistit, jaké potraviny jsou právě pro váš organismus nejvhodnější. Budete vědět, které potraviny u vás podporují hubnutí, a cítíte se po nich plni energie. A na druhou stranu, po kterých potravinách přibíráte a jste unavení.

Navíc, pokud budete mít zájem, můžeme zanalyzovat i vaši krev. Na základě vašich výsledků, které posoudí i členové Lékařské rady, vám skutečně ušijeme výživový plán na míru.

Následně poskytujeme průběžnou péči a konzultace s našimi zkušenými specialisty.

V čem je Metabolická diagnostika KNT tak jedinečná?

Metabolická diagnostika KNT je unikátní metoda, kterou vyvinul RNDr. Petr Fořt, Csc., spolu s dalšími předními českými odborníky na lidské stravování. Metabolická diagnostika KNT vychází ze 7 hlavních nutričních směrů. Do jednoho celku tak spojuje poznatky z tradiční indické medicíny (Ájurvédy), krevních skupin, metabolické typologie a nejnovější lékařské objevy.

Díky této metodě můžeme zjistit, které potraviny u vás podporují hubnutí a samozřejmě i ty, které vám naopak škodí.

Můžeme vám tak sestavit skutečně cílený dietní plán, který bude respektovat vaše tělo a jeho potřeby.

Jak celý program funguje?

Objednáte se. Co nejdříve vás budeme kontaktovat. Společně se domluvíme na termínu vaší úvodní konzultace. Dostavíte se na vybranou pobočku.

Provedeme analýzu vašeho těla na přístroji certifikovaném pro použití ve zdravotnictví. Poté proběhne konzultace s vaším specialistou. Společně si vyjasníte, jaké jsou vaše cíle – čeho byste chtěli dosáhnout. Specialista vám navrhne nejvhodnější program s ohledem na vaše tužby a přání.

V dalším kroku absolvujete Metabolickou diagnostiku KNT, na jejímž základě vám specialista sestaví individuální výživový plán. Následují pravidelné kontroly, díky kterým může specialista odhalit případné chyby ve stravování. Ze zkušeností našich klientů víme, že pravidelné kontroly jsou výborným motivačním prostředkem.

Jak časté budou mé návštěvy?

Především záleží na vaší domluvě se specialistou. Zpravidla mají klienti v první fázi programu konzultace jednou týdně. Následně podle dosahovaných výsledků a podle toho, jak rychle si zvyknou dodržovat nové stravovací návyky. U většiny klientů je to jednou za 14 dnů, případně jednou za 3 týdny.

Obecně se snažíme vycházet našim klientům vstříc a respektujeme jejich časovou vytíženost.

Nicméně, pravidelné konzultace jsou skvělou motivací pro dosahování stanovených cílů.

Jako moc obtížná je změna stravovacích návyků?

Pod vedením našich zkušených specialistů se není čeho bát. Najdeme vám takový styl hubnutí (přibírání), jehož dodržování bude jednoduché a reálné. I když třeba nepatříte k jedincům s nejsilnější vůlí, dosáhnete svých cílů bez větších obtížností.

Naším cílem není vám zakázat či nařídit konzumaci vhodných a nevhodných potravin. Ale najít cestu, jak dosáhnout výsledku bez stresu. Za přítomnosti oblíbených potravin.

Jak dlouho budu hubnout?

To je otázka, na kterou neexistuje jednoduchá odpověď. Doba hubnutí je totiž vysoce individuální. V první řadě záleží na vašem cíli. Je rozdíl zhubnout pouhé 3 kg a například 30 kilogramů. Dále záleží i na vašem zdravotním stavu, pohybových možnostech, lécích, které užíváte, atd.

Ovšem, první výsledky můžete na sobě pociťovat už po prvním týdnu úpravy jídelníčku.

Je možné změnit specialistu, pokud s ním nebudu spokojen(a)?

Ano, je to možné. Pokud si z jakéhokoli důvodu „nesednete“ s vaším specialistou nebo nebudete spokojen(a)  s jeho přístupem, můžete požádat o přidělení jiného výživového specialisty.

Mohu normálně jíst?

Nemusíte si dělat zbytečné starosti. Ano, samozřejmě. Jen budete muset mírně upravit množství. Ale nebojte se, hladem trpět určitě nebudete. Naopak, budete jíst kvalitnější potraviny, které budou vyhovovat vašemu tělu. Takže nejenom, že budete hubnout, ale budete se i cítit lépe, svěže.

S námi sestaveným jídelníčkem je snadné zhubnout bez hladu a přitom se nevzdat svých oblíbených jídel.

Kolik mě to bude stát? Jaké máte ceny?

První konzultace včetně úvodní diagnostiky stojí běžně 600 Kč.  Nyní se můžete objednat za akční cenu 200 Kč.

Na této konzultaci se dozvíte vše potřebné o nutriční typologii, získáte vzorový jídelníček a také řadu individuálních tipů a rad přesně podle vašich potřeb a životního stylu. Pokud se rozhodnete, že služeb našich specialistů chcete využívat i do budoucnosti, domluvíte se s poradcem na konkrétním programu.

Cena programů se pohybuje od 808 Kč za měsíc. Cena je odvozena od délky programu (3, 6, 12 měsíců) a potřeb klienta. Ten se může se svým specialistou dohodnout na nejvhodnějším režimu, kolik kilogramů bude chtít zhubnout, jaké přírodní doplňky zvolí, případně další služby.

Proč neradíte zadarmo?

Domníváme se, že dobré věci nemohou být zadarmo. Cena, kterou platíte, je z velké části odměnou za práci výživového specialisty, který vám věnuje svůj čas, předává vám své znalosti a jedinečné know-how naší firmy dlouhodobě vyvíjené předními odborníky z oblasti výživy.

Jak vzdělaný je váš personál?

Většina našich specialistů má několikaleté vysokoškolské vzdělání v oboru Nutriční terapeut, případně v dalších oborech zaměřených na medicínu a potravinářství. Navíc, celý personál úspěšně absolvoval kurz Metabolické diagnostiky KNT a prochází pravidelnými semináři s předními lékaři a odborníky.

Akademie Světa zdraví je vnímána odborníky jako prestižní vzdělávací instituce.

A hlavně, naši specialisté mají několikaleté praktické zkušenosti! Pomohli již desítkám tisíců našich klientů.

Je zapotřebí vyšetření krve?

Není, avšak vyšetření krve vám velmi doporučujeme ještě před návrhem jídelníčku. Umožní našemu specialistovi sestavit tu nejvhodnější skladbu jídelníčku. Biochemické vyšetření krve je vhodnou prevencí proti případným vážnějším nemocem (nemoc DNA, zvýšený cholesterol, atp.).

O hubnutí ve Světě zdraví jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život