Sdílej se svými přáteli...

Jak zhubnout – osvědčené triky celebrit

Hubněte podle celebrit

Celebrity, jak je známe z bulvárních časopisů, filmů či internetu, vypadají dle vnímání dnešních požadavků krásy téměř dokonale. Ale i oni jsou pouze lidské bytosti.

Také jim se čas od času váha vymkne kontrole. Moc dobře ale vědí, že úspěšná kariéra závisí mimo jiné na jejich zevnějšku.

Publikováno: 10.9.2015Před konzultací
−12 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Být celebritou s sebou nese neustálé hlídání. Máme to snad „my necelebrity“ o něco snazší? Nemáme. Tento článek přináší několik osvědčených triků, které celebrity používají pro udržení jejich ideální váhy.

Klíčem je však odhodlání a motivace, kterou musíme najít především sami v sobě.

Tipy a triky zahraničních celebrit

Radikální diety, po kterých se tělo vzpamatovává týdny až měsíce, zde nenajdete.  Přece nechceme, aby se dostavil jo-jo efekt. Naší snahou by mělo být trvalé zhubnutí bez výkyvů hmotnosti.

22 dní rostlinné stravy – zpěvačka Byoncé si sama nasadila povánoční hubnoucí kůru. Skládala se z fitness plánu Marca Borgese. Strava v jeho dietním plánu je nabitá vitaminy a minerálními látkami.

Díky rostlinné stravě je bohatá na vlákninu, nabuzuje náš imunitní systém a působí protizánětlivě. Čím pestřejší a barevnější naše jídlo je, tím je zdravější a poskytuje více energie.

Není od věci jednou za čas pročistit tělo konzumací čistě veganské stravy. Pozor! Dlouhodobě není veganská strava plnohodnotná a nedostatky živin, se následně negativně odráží na našem vzhledu a zdravotním stavu. Malý příjem zeleniny a ovoce je problém valné většiny populace.

Vláknina do každého jídla – nejedna celebrita ví, že vláknina jako taková, nemá žádnou energetickou hodnotu. Přidáním vlákniny do jogurtu, salátu, hlavního chodu, zvýšíte objem potravy a po jídle se budete cítit více sytí. Vláknina navíc pročišťuje trávicí trakt a působí preventivně proti vzniku rakoviny tlustého střeva.

Pilates a Yoga na zformování postavy – zdá se vám, že při těchto dvou sportech se člověk ani nezpotí? Omyl, nejenže se zapotíte, dokonce jsou to ty nejúčinnější cviky na zpevnění vnitřních svalů.

Kontrola porcí – některé celebrity věří, že mohou jíst cokoliv. Jediný háček je v tom, že si nedají 300 g zapečených těstovin se sýrem a zeleninou, nýbrž jenom 150 g. Jíst menší porce a častěji je přitom jedno ze základních doporučení pro redukční diety. Není to tedy žádná novinka, přitom má skvělé výsledky.

Řecká dieta – základem je jíst hodně ryb, zeleniny. Vychází z klasických řeckých receptů, kde se používá hlavně olivový olej a provensálské koření. Dieta sleduje základy zdravého stravování a je považována za jednu z nejvhodnějších kuchyní za účelem redukce váhy.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život