Sdílej se svými přáteli...

Lastminute hubnutí

Jak zhubnout do dovolené?

Je tu léto a Vám se nepodařilo zhubnout do plavek? Nepanikařte! Ještě stále se svou figurou můžete něco udělat…

Publikováno: 30.6.2013Před konzultací
−34 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

A je to tady! Co? No léto! Všechny ty plané řeči o hubnutí „od pondělka“ jsou v tahu. Nabrané kilogramy jsou pořád na těle a obava z veřejného koupání nebo nutnosti vzít na sebe plavky roste. Co s tím? Zapomeňte na kilogramy, ty nikdo zkoumat nebude. Zaměřte se na centimetry! Ty jsou nejvíc vidět a ty je třeba redukovat! Tak jak zhubnout?

Jak na to?

Nebojte se toho, ještě není nic ztracené. Stačí se držet osvědčených rad a docílíte lepší postavy během několika málo dní. Hubnutí do plavek půjde rychle a bude to třeba ještě srada.

Vyřaďte bílé pečivo! Začněte jíst celozrnné. Bílé pečivo nejen, že je vhodné pro tloušťku, ale také nafukuje. To dělá vaše břicho větší a necítíte se dobře. Navíc neobsahuje ani vláknun a ani žádné zdraví prospěšné látky.

Zvyšte příjem tekutin! Last minute hubnutí bude ve znamení velkého pitného režimu. Je nutný nejen pro správnou funkci těla, ale tělo dostatek tekutin tělo odvodní a opět nějaký ten centimetr díky zadržené vodě, která je odstraněna, ubude.

Lehčí večeře! Nepřecpávejte se! Brambůrky, grilované klobásky anebo sladké koktejly a zmrzliny? Při hubnutí do plavek ne! Dejte si raději okurkový salát nebo jen tak chroupejte zelenou papriku! Budete se cítit lehčí a úbytek tuku bude vidět!

Podpůrné prostředky! V přírodní formě je to zelený čaj. Obsahuje kofein, který probere metabolismus, dodá energii a lépe spaluje tuky. Je plný i antioxidantů a zbaví tělo škodlivých volných radikálů. Vhodný je ale i nápoj z accai berry nebo doplňky stravy.

Správná životospráva! Je to už sice ohrané, ale když omezíte nebo z velké části vyloučíte tuk a cukr ze stravy, půjde to samo. Tak si sladké nedopřejete před dovolenou, ale až o dovolené nebo po ní!

Spánek a pohyb! Nezapomínejte na spánek a dostatek pohybu! Věděli jste, že i ve spánku tělo spaluje kalorie? A není to nic zanedbatelného! Tak šup brzo spát, ať tělo hubne! A než ulehnete, nezapomeňte na dostatečný pohyb. Alespoň 10 000 kroků denně nebo neuškodí ani kolo či běh!

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život