Sdílej se svými přáteli...

Portdebras – elegantní a přirozený pohyb, díky němuž zhubnete

bnutí a zpevnění těla díky Portdebras

Máte taneční vlohy a máte rádi ladný pohyb?

Portdebras je cvičení, které vypadá výsostně elegantně a přitom se u něj pěkně zapotíte.

Publikováno: 16.5.2016Před konzultací
−18 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Po období, kdy převládala zumba a jiné lekce na bázi „single lady dancing“, kde není třeba tanečního partnera, přichází cvičení, které nabízí odlišný taneční  styl.

Tanec s elegancí

Portdebras nese prvky moderního tance a baletu. Do tance se vnáší i cviky balančního cvičení, které se zaměřují na posturální svalstvo.

Portdebras, oproti zumbě, nezatěžuje v takové míře kyčle a kolena. Jde v něm především o přirozený pohyb, kde se klade důraz na správné držení těla, které jde ruku v ruce se zpevněním zádových svalů.

Co přináší pravidelné cvičení Portdebras?

Portdebras je cvičení vhodné pro všechny, kdo chtějí procvičit správné držení těla a posílit záda. Správný postoj je základ všech cviků Portdebras.

  • Posiluje zádové svalstvo
  • Má i relaxační prvky, které vedou k příjemnému uvolnění těla i mysli
  • Cvičení zvyšuje koordinaci pohybů
  • Zlepšuje pružnost těla
  • Při pravidelném cvičení vede ke zpevnění postavy a redukci váhy

Portdebras je skupinové cvičení, které funguje na principu opakování dané sestavy cviků. V celku vypadají jako jeden ladný jednotný tanec.

Při cvičení dochází k protažení celého těla, zapojení hlubokých svalů centra těla (často se můžeme setkat s pojmenováním „body core“) a zpevnění páteře.

Cvičení, i když to na první pohled nemusí vypadat, vyžaduje velkou sílu. Každá figura zapojuje nemalé množství svalů, a proto se výsledky dostaví až při dlouhodobějším trénování.

Tento styl lekcí určitě ocení ti, kdo mají problémy se zády, neudrží rovný stoj a hrbí se, hledají cvičení, kde se uvolní a využijí svůj taneční potenciál.

Je to nenáročné na pomůcky, vše co potřebujete máte v sobě.  Stačí volnější oblečení, něco k pití a zábava může v tu chvíli začít.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život