Sdílej se svými přáteli...

Propadněte kouzlu Pole dance

Štíhlá postava s Pole dance

Možná jste o pole dance, tanci u tyče, poslední dobou slyšely. Přesto trpíte nejrůznějšími předsudky: „To se budu vrtět v baru u tyče jako lehká ženština?“ Navzdory tomu ale ve vás hlodá červíček zvědavosti a ve skrytu duše byste si chtěly pole dance vyzkoušet.

Publikováno: 12.9.2013Před konzultací
−16 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Nebojte se, rozhodně vás nečeká žádný nedůstojný zážitek, ale naopak netušená radost z pohybu, který ve vás probudí skrytou ženskou sílu. Toužíte se stát svůdnou bohyní, pružnou akrobatkou, která dokáže zkroutit své tělo do neuvěřitelných pozic, i lehkou vílou sotva se dotýkající země? Všechny tyto podoby v sobě objevíte při hodinách pole dance, tance u tyče.

Elegantní tanec místo dřiny v posilovně

Chcete-li s tancem u tyče začít, navštivte některé z pole dance studií, která v České republice vznikla. Tato přirozená forma pohybu bude pro vás mnohem příjemnější než hodiny monotónní bezduché dřiny v posilovně. Navíc při pole dance neposilujete jednostranně jenom určité partie svalů, ale rovnoměrně zpevňujete celé tělo. Změny brzy pocítíte hlavně v oblasti břišních svalů a horní poloviny vašeho těla. Tance u tyče se nemusí bát ani ženy s nadváhou, výuka probíhá pomalu, protože je důležité, aby si tělo postupně zvyklo na nový druh pohybu.

Odlehčená forma i pro starší a boubelaté

Se školenými lektorkami začnete nejprve chůzí, pak přibudou otočky, záklony a předklony a jednoduché prvky ze striptýzového tance. Teprve až zvládnete základy, pustí se tanečnice do výuky náročnějších akrobatických prvků jako sedy či lehy u tyče.

Existují různé druhy pole dance. Fitness pole dance se zaměřuje na tyč jako vhodný nástroj pro zpevňování těla a jeho posilování. Pro ženy středního a vyššího věku a boubelky je nejvhodnější pole dance light, odlehčená forma pole dance, kdy budou mít dost času zvyknout si na pohyb u tyče. Více než síla v rukou je zde důležitá radost z tanečního pohybu.

Svůdnou kreaci zvládnete i doma

Pokud jste se nyní rozhodla, že to opravdu zkusíte, přejeme vám, aby se pro vás tyč stala dobrou kamarádkou. A co si vzít na první lekci pro začátečníky? Nejlépe legíny, kraťasy nebo sukni, tričko či top. Nemusíte mít taneční piškoty, tančit můžete bosá nebo v ponožkách. Pokud nemáte delší legíny, dobré jsou návleky na lýtka, uchrání vás před modřinami. Pokročilejším stačí kraťasy a top bez rukávů, vždyť jde přece o to obdivovat krásu těla v pohybu.

Tyč na pole dance si můžete také koupit domů. Tanec u tyče je vhodným cvičením na doma a zároveň příjemným návodem jak zhubnout a zformovat si postavu. Svůdnou kreací u tyče pak můžete potěšit i své partnery.

Nejlepší tanečnice pole dance dokonce soutěží na mistrovství světa World Pole Dance Championship.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život