Sdílej se svými přáteli...

Breussova dieta

Toto je jedna z nejnáročnějších diet vůbec. Někdy se jí také říká protirakovinná dieta. Pijete jen šťávy a za celých 40 dní do úst nevložíte žádnou pevnou stravu. Že to není dieta? Je a nazývá se Breussova dieta.Před konzultací
−12 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Co to vlastně je?

Breussova dieta nebyla primárně určena jako dietní program na redukci kilogramů. Je to asi 40 denní očistná kúra, která by měla efektivně pomoci našemu tělu. Spočívá tedy v nahrazení veškeré pevné stravy, kterou za den přijmeme, za bylinné čaje a čerstvé šťávy. Nekonzumujeme tedy nic, co by bylo třeba kousat.

Tento očistný program si našel mnoho příznivců. Breussova metoda byla vyvinuta za účelem efektivního boje s rakovinotvorným nádorem. Za tím je přesvědčení, že nádor čerpá energii a živé látky právě z pevné stravy. Když 40 dní nepozřeme nic, co je zakázáno, máme šanci se vyléčit a on odumře bez živin.

Kilogramy dolů

Přestože účel tohoto programu je vyhladovění a odumření škodlivého nádoru, Breussova dieta si získala obrovskou oblibu. Lze za velmi krátkou dobu shodit až 15 kilogramů. Je to díky absenci sacharidů, bílkovin a tuků v pevné stravě.

Jak jsme si již uvedli, vhodné je pití šťáv a bylinných čajů, které si můžete vytvořit i doma. Breussova šťáva je z čerstvého ovoce nebo zeleniny a recept není nijak složitý. Do odšťavňovače můžeme vložit například mrkev, jablko a ananas. Z této kombinace vzniká skvělá šťáva vhodná do této diety.

Breusova dieta, to jsou ale i bylinkové čaje. Ty by měly navracet ztracené minerály a hlavně dodávat energii. Dieta není vhodná pro lidi se zdravotním omezením. Má značná rizika a než se do ní pustíte, dobře rozhodnutí zvažte.

Výhody

  • používá se v boji s rakovinou
  • hubnutí je velmi rychlé
  • není nijak extra nákladná finančně

Nevýhody

  • velká zdravotní rizika
  • možný kolaps kvůli nedostatku energie
  • nevhodná pro dlouhodobé hubnutí

Princip stravování podle Breussovy diety

Vzorový jídelníček Breussovy diety

1. den
Šťáva z mrkve a jablka
Heřmánkový čaj
Šťáva z červené řepy a bylinkový čaj
Čaj z šípku
Šťáva z pomerančů
2. den
Jablečná šťáva a heřmánkový čaj
Studený čaj s lesním kvítím
Šťáva z celeru, mrkve a petržele
Šťáva z červené řepy
Heřmánkový čaj
3. den
Čaj s lesním kvítím
Banánová šťáva
Šťáva z čerstvého manga a ananasu
Heřmánkový čaj
Šťáva z paprik
Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život