Sdílej se svými přáteli...

Dieta Kate Middleton

Kate Middleton je ideálním předobrazem krásky s dokonalou postavou. Jak ji ale získala? Nic není zadarmo a Kate na sobě pravidelně a usilovně pracuje. Dieta Kate Middleton je známá Dukanova dieta. Je to velmi účinná a efektivní dieta, díky které snadno a rychle zhubnete nadbytečný tuk, ale je třeba dodržet některé základní rady a postupy.Před konzultací
−16 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Dieta podle Kate

Kate se inspirovala Dukanovou dietou. Ta se spoléhá na potraviny s nízkým glykemickým indexem. To znamená, že po těchto potravinách nemáme brzy hlad, ale také nás řádně zasytí, protože jsou plné bílkovin. Jedná se především o potraviny z kvalitních bílkovin, eventuelně i z kvalitních sacharidů.

Vévodkyně Kate však nezůstává jen u stravy a pravidelně cvičí. Právě to je u této diety rozhodně třeba. Ptáte se proč? Když budete dodržovat správnou stravu, tuk sice bude tělo efektivně spalovat, ale dolů půjde i svalová hmota. A ta je třeba pravidelně posilovat formou cvičení.

Jak na to?

Dieta podle Kate Middleton není nijak složitá. Nebudete mít hlad, můžete si dovolených potravin dopřát, kolik chcete. Počítejte ale s tím, že tělu budou zpočátku chybět cukry. Může se nám dělat lehce nevolno a točit hlava. V tomto případě je nutno dietu přerušit nebo si dát sladkost a několik dní se v případě obtíží dát dohromady a relaxovat.

Mezi povolené potraviny pak jistě patří bílé drůbeží maso bez tuku, vajíčka, dále mléčný výrobky s nízkým obsahem tuku, celozrnné těstoviny a pečivo, müsli bez přidaného cukru, dlouhozrnná rýže, ořechy, humus nebo nové a sladké brambory, syrová zelenina, pomeranče, jablka, grepy, kiwi, švestky a hrušky nebo třešně. Zapomeňte na sladké pečivo, vše, co obsahuje cukr, bílou mouku a nadbytek tuku. Důležitý je i pravidelný pitný režim.

Výhody

  • lze držet dlouhodobě a změnit stravovací návyky
  • netrpíte hlady
  • hubnete opravdu tuk
  • není finančně náročná

Nevýhody

  • můžete trpět nevolnostmi
  • tělu bude chybět sladké
  • někdy pracná příprava jídla

Princip stravování podle diety Kate Middleton

Vzorový jídelníček diety Kate Middleton

1. den
Müsli bez přidaného cukru s mlékem
Jablka a hrušky
Krůtí medailonek a nové brambory
Tuňák a celozrnné pečivo
Dlouhozrnná rýže s kuřecím masem
2.den
Zeleninový salát
Hroznové víno a pomeranče
Pstruh na másle a zelenina
Ořechy
Celozrnné těstoviny se šunkou a sýrem
3. den
Krůtí šunka, cottage a celozrnné pečivo
Švestky a třešně
Kuřecí vývar a kuřecí prsíčka na grilu se zeleninou
Opečená jablka
Vajíčka natvrdo, šunka, zelenina
Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život