Sdílej se svými přáteli...

Dieta Lucie Bílé

Toužíte být tak štíhlí jako Lucie Bilá? Možná pro vás bude inspirací dieta, kterou podle svých slov dodržovala. Právě v ní prý tkví tajemství její dokonalé postavy a energie, kterou přímo srší.Před konzultací
−34 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Celebrity dodržují nejrůznější diety, jejichž jediným cílem je být krásná a štíhlá. Často je k tomu donutí nová práce, která vyžaduje, aby byly dokonalé, a neodpouští jedinou chybičku.

Jednu z takových diet si v loňském roce před soutěží Československo má talent naservírovala i zpěvačka Lucie Bílá. Z legrace dokonce říkala, že dva měsíce před natáčením nejedla. I když to je trochu přehnané, její dieta vyžadovala velké odříkání.

V čem její dieta spočívala? Bílá ze svého jídelníčku vynechala všechno hovězí i vepřové maso, dopřála si pouze krůtí a králičí. Zařadila do něj naopak velké množství ovoce. V tomto směru preferuje ananas, který jí podle vlastních slov dodává energii. Pravdou je, že ananas může být dobrým doplňkem diet, protože patří mezi „tukožrouty“. Kromě toho odstranila ze své životosprávy i mléčné výrobky. Zkrátka všechny potraviny, jež podle jejího názoru zatěžují organismus. Poté se cítila velmi dobře.

Dieta je ovšem spojená i s dodržováním pevného harmonogramu. Jídlo se servíruje třikrát denně a musí se jíst vždy po pětihodinových pauzách. Kromě toho je třeba se samozřejmě vyvarovat alkoholu a kávy. Dokonce i čaj je nutné pít jenom v době jídla, protože se také považuje za jídlo. Před dietou také proběhla desetidenní detoxikační kůra, během níž se jí zelenina a pije teplá voda.

Výhody:

  • nezatěžujete organismus červeným masem, alkoholem ani kávou,
  • nemusíte počítat kalorie, jednoduše některé věci vyloučíte z jídelníčku,
  • je spojená s detoxikační kúrou

 

Nevýhody:

  • musíte si hlídat složení stravy, aby obsahovala všechny potřebné látky,
  • smíte jíst vždy až po pětihodinových intervalech,
  • mimo hodiny určené pro jídlo se musíte vyvarovat i čaje

 

 

Princip stravování podle Lucie Bílé

Vzorový jídelníček diety Lucie Bílé

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: