Sdílej se svými přáteli...

Dieta podle měsíce

Měsíc má obrovský vliv na naše životy. Je příčinou přílivu a odlivu, ale taky je to jasný úkaz na obloze, který dokonce může mít vliv na redukci našich nadbytečných kilogramů. Za 24 hodin tak můžete shodit i 2 kilogramy a ještě tělo zbavit škodlivých látek!Před konzultací
−10 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Hlídejte tu správnou fázi

Pro rychlé hubnutí je nutností pohlídat si správnou fázi měsíce. Tato dieta je totiž zaměřená na jednotlivá stadia naší luny. Jelikož se řídíme podle měsíce, bude nás zajímat novoluní, dorůstající měsíc, úplněk a ubývající měsíc. A každá z těchto fází má nějaká svá specifika.

Novoluní je čas, kdy měsíc na obloze nevidíme. Někdy trvá až tři dny a je to ideální doba na detoxikaci a očistu našeho organismu, ale i skvělý čas na zahájení diety. Alespoň jeden den v této fázi bychom měli pojmout jako půst. Měli bychom tedy pít hodně vody, šťávy z čerstvého ovoce a zeleniny. Další dny v novoluní je vhodné se vyhnout těžkým a mastným jídlům, zapomenout na cukr nebo na různé polotovary.

Dorůstající měsíc je pak dobou, kdy si naše tělo spíše ukládá tukové zásoby. Tato doba trvá přibližně týden. Vyplatí se tak konzumaci potravin hlídat a vynechat cukry a tuky, zaměřit se na kvalitní bílé maso a složité sacharidy. Je třeba jíst hodně ovoce, zeleniny a čerpat vitaminy a minerály. Samozřejmě jde i o dostatek pitného režimu. Je to skvělé období pro sportování.

Úplněk je opak novoluní. Může působit na naše tělo tak, že se budeme cítit slabí a unavení. Hodně pijte, pohyb na den úplně vypusťte a zkuste jednodenní detoxikaci díky čaji, šťávám nebo čisté vodě. Zaměřit se je vhodné na odpočinek. Poslední fází je pak ubývající měsíc. Tak, jako měsíc na obloze ubývá, tak jdou lépe dolů i naše tokové zásoby. Je to tedy vhodná doba pro cvičení, posilování, rýsování postavy vůbec. Nemusíme tolik jíst, hlavně je nutno pít. Je to i skvělá doba na lehké zhřešení se sladkostmi a konzumaci zakázaných jídel.

Výhody

  • rychlá redukce nadbytečných kilogramů
  • detoxikace a očista organismu
  • střídání několika fází
  • změna životního stylu, je dlouhodobá

Nevýhody

  • velkou roli hraje psychika
  • nutno sledovat, jaká je fáze měsíce

Princip stravování podle diety podle měsíce

Vzorový jídelníček diety podle měsíce

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: