Sdílej se svými přáteli...

Domácí krabičková dieta

Obliba krabičkové diety je v současnosti obrovská. Asi každý již slyšel o tom, že specializované firmy přivážejí klientům již hotová jídla, která jsou jim podávána na základě jejich konkrétních požadavků, co se týče váhy, požadovaného úbytku a zdravotního stavu. Nevýhodou této diety je však cena a ne každý si může dovolit krabičkovou dietu.Před konzultací
−18 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Zkuste to doma

Řešení, jak vyzrát na nemilou situaci, je domácí varianta. Domácí krabičková dieta je často kvalitnější, levnější a příjemnější alternativa, než jídlo, které je Vám denně servírováno. Máte jistotu vlastní čerstvosti, můžete si na následující den připravit jídlo podle vlastní chuti a celkově to může být až o 70% levnější varianta. Krabičková dieta není vůbec těžká, jen to chce určitou přípravu.

Pro tu správnou krabičkovou dietu si musíme pořídit kvalitní krabičky na jídlo. Dnes jsou na trhu i takové krabičky, které mají příbor nebo z nich lze odčerpat vzduch pro delší trvanlivost a čerstvost. Krabička by měla být uzavíratelná a nejlépe vyrobená z plastu. Dostatečně velká, ale i odolná.

Jak na přípravu jídla

Než se pustíme do samotné krabičkové diety, určitě je třeba zvážit, proč chceme zhubnout, kolik chceme zhubnout, a jak toho docílíme. Nejsme-li v tomto oboru příliš zběhlí, je vhodné navštívit výživového specialistu nebo si pořídit nějakou specializovanou knihu. Kniha krabičková dieta nám pomůže určit ten správný směr, výběr receptů a vhodnou přípravu.

Krabičková dieta recepty jsou často velmi rychlé a snadné. Domácí krabičková dieta musí být na přípravu jídla rychlá a efektivní. Počítejte s tím, že jídla budou obsahovat maximum zeleniny, libového masa a ovoce. Je třeba si také vyhradit dostatek času na přípravu jídla dopředu. Efekt se ale vyplatí. Často již po dvou týdnech jde váha dolů a jedná se o trvalé zhubnutí bez jo-jo efektu.

Výhody

  • levnější varianta, než klasická krabičková dieta
  • kvalitní jídlo během dne
  • hubnutí bez jo-jo efektu

Nevýhody

  • nutnost mít s sebou připravené jídlo
  • časově náročné
  • finančně náročnější, než klasické stravování

Princip stravování podle domácí krabičkové diety

Vzorový jídelníček domácí krabičkové diety

1. den
Müsli s jogurtem
Jablko
Kuřecí prsa na přírodní způsob
Müsli tyčinka
Zapečená brokolice se sýrem
2. den
Koláč z celozrnné mouky s mrkví
Ananas s jablkem
Zapečení těstoviny se šunkou
Ovocný jogurt a banánem
Fazolové lusky s kuřecím masem
3. den
Míchaná vajíčka se šunkou
Bílý jogurt s banánem
Vepřový steak se zeleninou
Celozrnné chlebíčky
Losos steak
Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život