Sdílej se svými přáteli...

Jablečná dieta

Bojujete s nadbytečnými kilogramy a nechce se Vám zbytečně utrácet za nějaké speciální drahé diety? A že nemáte ani čas? Jablečná dieta je unikátní druh diety, kde není třeba ani peněz, ani času. Nakupte si několik kilogramů jablek a zakousněte se do této šťavnaté pochutiny.Před konzultací
−9 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Jablka a jenom jablka

Jablečná dieta je velmi rychlá, efektivní a rozhodně nebudete trpět hlady. Začněte přípravou jablek. Rozdělte si jablka na asi 6 denních dávek a počítejte s tím, že je budete pravidelně konzumovat a můžete i na různé způsoby. Jablka totiž můžete péct, dále vařit, můžete je jíst v celku, ale i mixovat nebo odšťavňovat. Neměli byste je ale sladit nebo kombinovat s pečivem.

Je ale důležité myslet i na pitný režim. Měli bychom vypít minimálně 2 litry tekutin. Nejlépe obyčejná neslazená voda. Pro zvětšení efektu se doporučuje do vody přidat i jablečný ocet, který se podílí na detoxikaci organismu. Jako pití je ale vhodný jablečný mošt, který může nahradit i jeden chod.

Prospěšnost diety

Jablko je vitaminová bomba. Obsahuje hned ve slupce vlákninu, která je pro naše tělo velmi důležitá. Jablko ale obsahuje i mnoho vitaminů a minerálů, které jsou vhodné pro náš organismus a tělo celkově (například je toto ovoce velmi prospěšné pro střeva a játra).

Dietu můžeme mít libovolně dlouhou, doporučuje se maximálně 14 dní. Obvykle je to ale třídenní dieta, díky které shodíte nejen nadbytečné kilogramy, ale tělo se zbaví i škodlivin. Dietní jídelníček není nijak těžký a ani časově náročný. A recepty z jablek? O složitosti nelze mluvit už vůbec.

Výhody

  • finančně a časově nenáročná
  • okamžitý efekt
  • netrpíte hlady

Nevýhody

  • nevhodné pro lidi, kteří nemají jablka rádi
  • může způsobit lehké problémy se zažíváním
  • nelze držet dlouhodobě

Princip stravování podle jablečné diety

Vzorový jídelníček jablečné diety

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: