Sdílej se svými přáteli...

Kapustová dieta s polévkou

Kapustová dieta je účinnou a velmi rychlou dietu, díky které lze efektivně redukovat nadbytečné kilogramy například před dovolenou nebo pokud se potřebujeme například dostat do šatů na ples. Její výhody ale netkví jenom v rychlosti, ale i ve zdraví prospěšných faktorech, které s ní souvisí.Před konzultací
−9 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Jenom týden

Dietní jídelníček, který tato rychlá dieta připraví, se smí dodržovat jen týden. Je to náročná dieta, kdy se do těla dostává absolutně minimum energie, proto se nesmí dieta držet dlouhodobě. Jinak hrozí zdravotní problémy, bolesti hlavy, ale i dezorientace nebo nespavost. Díky drastickému zásahu do energetického příjmu ale již za týden můžete vidět perfektní výsledky a ještě pomůžete svému zdraví.

Kapusta, ale i zelí, květák a brokolice, jsou zeleninou, která obsahuje minimum energie, za to jsou plné vitaminů, minerálů, kyseliny listové, obsahují i vlákninu. Za týden, kdy tuto dietu budete držet, si tak tělo projde i efektivní detoxikací a můžete se zbavit i škodlivých nebezpečných látek.

Jaký je základ?

Samotným základem je konzumace kapustové polévky, která se konzumuje hlavně v prvních dnech. Pak jsou to dovolené potraviny, jako je právě upravená brokolice na různé způsoby, může se konzumovat i neslazená ovocná šťáva, je nutné mít dostatečný pitný režim a neměli bychom opomenout dostatek spánku. Konzumuje se hlavně kapusta a různé recepty z kapusty (nejvíce dušená kapusta) a již zmíněná kapustová polévka.

Výhody

  • velmi rychlá dieta
  • efektivní i co se týče detoxikace
  • tělo dostane mnoho vitaminů a minerálů

Nevýhody

  • nelze držet dlouhodobě
  • může se objevit jo-jo efekt
  • monotónní dieta

Princip stravování podle kapustové diety

Vzorový jídelníček kapustové diety

1. den
Jablko, neslazený čaj
Dušená kapusta
Kapustová polévka
Pomeranč
Kapustová polévka
2. den
Barevný mix paprik
Kapustová polévka
Dušená kapusta
Kapustová polévka
Okurky salátové
3. den
Jablka a pomeranče
Dušená kapusta
Kapustová polévka
Barevný mix paprik
Kapustová polévka
Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život