Sdílej se svými přáteli...

Popcornová dieta

Věděli jste, že i redukce nadbytečných kilogramů může být sranda a nebudete strádat? Zapomeňte na hrozné přísné diety. Je tady popcorn dieta, která je skvělou hravou možností, jak shodit rychle a efektivně kilogramy a navíc si i pochutnat. Nebo snad znáte nějakou jinou potravinu, kterou lze konzumovat na tolik různých variant?Před konzultací
−4 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Kukuřice jako dobrý základ

Spojení popcorn a dieta je možná zvláštní, ale američtí dietologové jej zařadili do dietních potravin. Proč? Je to velmi prospěšná potravina. Jde jen o to, jak připravenou ji budeme konzumovat. Dietní jídla by neměla mít příliš tuku a cukru, což popcorn při správné přípravě rozhodně nemá. Navíc má i plno pozitivních faktorů navíc.

Popcorn je plný bílkovin, železa, fosforu a hlavně vlákniny. Speciální druh kukuřice, který se používá na popcorn, vlákniny obsahuje více než 18%! A to je rozhodně již velmi dobrá hodnota. Obsahuje ale i fenolové kyseliny a tak je srovnatelný s některými druhy zeleniny nebo ovoce.

Jak na dietu

Popcorn je skvělý na redukci kilogramů. Lze si jej totiž připravovat v mnoha variantách. Sladká varianta, slaná, se sýrem, ale i s ovocem, bylinkami nebo masem! Právě díky popcornu lze shodit kilogramy tuku a to hned dvěma způsoby. Můžete zkusit třídenní detoxikační kúru nebo vyzkoušet popcornovou dietu. Buď měsíc konzumovat popcorn na všechny možné varianty, nebo nahradit jedno jídlo denně popcornem.

Doporučuje se i vlastní domácí popcorn, který bude obsahovat méně tuku a bude i chutnější. Naučte se jej dělat doma a ještě ušetříte peníze za přípravu i jeho nákup.

Výhody

  • chutná a velmi efektivní dieta
  • netrpíte hlady
  • velký obsah vlákniny

Nevýhody

  • popcorn může rychle zevšednit
  • ne každý má popcorn rád
  • někoho málo zasytí = velké množství

Princip stravování podle popcornové diety

Vzorový jídelníček popcornové diety

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: