Jak funguje hubnutí se Světem zdraví?

Zaujala vás Metabolická diagnostika KNT a chtěli byste se o hubnutí podle této metody dozvědět více? Pokud je vaše odpověď ano, pak jste na správné stránce.

Na následujících řádcích se dozvíte, v čem Metabolická diagnostika KNT přesně spočívá, jak se tato metoda odlišuje od ostatních způsobů hubnutí a co vše hubnutí se Světem zdraví obnáší.

To nejlepší z nejlepšího

Metabolická diagnostika KNT je výsledkem několikaleté práce RNDr. Petra Fořta, CSc. a dalších předních českých odborníků na lidské stravování. Jedná se o ucelený systém hubnutí, který spojuje ty nejlepší principy tradiční indické medicíny, celostní medicíny a trendy západní medicíny.

Metabolická diagnostika KNT nám dává odpovědi na důležité otázky, které jsou stěžejní pro úspěšné hubnutí. Díky této metodě jsme schopni odhalit přesný typ vašeho metabolismu – jak vaše tělo zpracovává a spaluje různé druhy potravin.

Pokud známe typ vašeho metabolismu, můžeme jednoduše zjistit, které potraviny u vás podporují hubnutí, a jste po nich plní energie. A na druhou stranu i ty potraviny, jejichž konzumací přibíráte a cítíte se, jako byste měli letos oslavit 100. narozeniny.

Na základě informací získaných Metabolickou diagnostikou KNT vám vymyslíme způsob stravování, který je pro vaše tělo nejvhodnější. Sestavíme vám individuální výživový plán a jídelníček na míru. Samozřejmě s ohledem na váš životní styl, pohybové aktivity a zdravotní omezení.

Budete hubnout tak, jak je vám geneticky přirozené. Bez zdravotního rizika, bez hladovění, bez většího se omezování v jídle a bez obav, že se vám shozená kila vrátí zpět.

Specialisté Světa zdraví

První krůčky při návštěvě Světa zdraví

Vyberete si pobočku. Objednáte se. Domluvíte se s naší asistentkou na termínu úvodní nezávazné konzultace a dostavíte se v daný čas na pobočku. Co vás čeká pak?

Začneme diagnostikou na certifikovaném přístroji pro použití ve zdravotnictví. Jedná se o bezbolestnou proceduru, díky které získáme podrobné informace o vašem těle – vaší hmotnost, množství tuku a vody, stupeň útrobního tuku (tuku mezi orgány), kolik máte svalové hmoty, jak těžká je vaše kostra, hodnotu vašeho BMI a váš metabolický věk (na kolik let se cítí váš organismus).

Jednoduše řečeno, zjistíme, jak vypadá vaše tělo zevnitř.

Poté s vámi projdeme váš jídelníček a dáme vám individuální tipy pro udržení ideální váhy.

Motivujeme vás a navrhneme vám plán postupu pro úspěšné hubnutí.

Následně se sami rozhodnete, zda se svěříte do naší péče nebo budete hubnout na vlastní pěst.

Pravidelné kontroly pro snadnější a rychlejší hubnutí

Nejdůležitějším faktorem pro úspěšné hubnutí jsou pravidelné kontroly a konzultace s nutričním specialistou.

Z vlastních dlouholetých zkušeností víme, jak moc důležité je mít někoho, kdo vás v hubnutí neustále motivuje. Naši specialisté udělají maximum, abyste byli po celou dobu dosahování vašich cílů 100% motivovaní.

Zároveň vás budou kontrolovat, jak se vám daří měnit stravovací návyky. Díky zpětné vazbě od vašeho specialisty si rychle zafixujete správné návyky a budete je schopni dodržovat nejenom po skončení programu, ale i po zbytek vašeho života.

Konzultace probíhají v našich příjemných kancelářích, které máme ve všech větších městech po celé České republice. Osobní a diskrétní přístup je u nás ve Světě zdraví samozřejmostí.

Představte si, jak se budete cítit za pár měsíců

Cítíte strach, pochyby, nejistotu. To vše plynoucí z vašich zkušeností s neúspěšnými pokusy o hubnutí a z faktu, že nadváha a obezita jsou citlivá společenská témata. Přestáváte věřit, že může něco fungovat. Že můžete zhubnout a získat postavu, o které jste již dlouhou dobu snili. Ztrácíte naději.

Podobné pocity zažívaly tisíce našich klientů také. Jsou naprosto běžné a normální.

Otázkou je, zda tyto negativní pocity překonáte a uděláte první krok – objednáte se na nezávaznou úvodní konzultaci.

Naši klienti to dokázali. Víte, jak se cítí dnes?

Naši klienti…

…se nemusí strachovat, zda po jídle, které snědí, přiberou nebo ne. S plánem sestaveným od našeho nutričního specialisty prostě hubnou.

…se nemusí bát, že budou mít hlad a plán poruší. Individuální plán je sestavený tak, aby hlad neměli.

…si nemusí dělat starosti s tím, že si hubnutím přivodí zdravotní komplikace. Plán je sestavený přesně na míru.

…pociťují radost z úbytku váhy, lepší kondice a z komplimentů od jejich známých a kamarádů, kteří si na nich všímají výrazných změn.

…jsou na sebe pyšní. Nejenom kvůli tomu, jak nyní vypadají a jak se cítí, ale hlavně proto, že to nakonec dokázali!

Staňte se naším klientem. Objednejte se na konzultaci a budete se cítit stejně dobře, jako oni.

Stále nevěříte? Podívejte se na zkušenosti našich klientů.

Detaily o Metabolické diagnostice KNT z první ruky

RNDr. Petr Fořt, CSc. o hubnutí ve Světě zdraví

O hubnutí ve Světě zdraví jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život