Sdílej se svými přáteli...

Wasabi pasta 43 g

Do obchodu Katalogové číslo: chefshop-09.230.020 Popis Popis POPIS Wasabi pasta je základní ingrediencí asijské kuchyně. V papírové krabičce najdete tubu s 43 g wasabi pasty. Wasabi je v podstatě asijský druh křenu, který se vyznačuje svou pálivostí. Wasabi pastu využijete především při přípravě sushi a při jeho podávání. Tato wasabi pasta je pálivější než Wasabi pasta 35 g. […]

Před konzultací
−4 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

POPIS

Wasabi pasta je základní ingrediencí asijské kuchyně. V papírové krabičce najdete tubu s 43 g wasabi pasty. Wasabi je v podstatě asijský druh křenu, který se vyznačuje svou pálivostí. Wasabi pastu využijete především při přípravě sushi a při jeho podávání. Tato wasabi pasta je pálivější než Wasabi pasta 35 g.

SPECIFIKACE

Složení: voda, křen prášek, kukuřičný olej, hořčičný olej, cukr, kurkuma prášek, sůl, pepř, oliorasine, ocet, kyselina citronová, sorbitol, stabilizátor (xanthanová guma)

Hmotnost: 43 g

Země původu: Taiwan

Určení: k přímé spotřebwě, k doostřování pokrmů, k přípravě sushi

*Fotografie je pouze ilustrační. Wasabi pastu pro vás odebíráme od více výrobců, abychom vám zajistili vždy co nejpříznivější cenu. Může se tedy stát, že vám přijde wasabi pasta v jiném obale. Složení a hmotnost jsou však vždy zachovány. 

NUTRIČNÍ A ENERGETICKÉ HODNOTY

(Údaje pro 100 gramů)

Kalorie: 2029 kJ / 485 kcal

Tuky: 21 g z toho nasycené mastné kyseliny: 11,3 g

Sacharidy: 65,6 g z toho cukry: 15,3 g

Bílkoviny:  8,6 g

Soli: 1,32 g

PRAKTICKÉ RADY

Spotřebujte před datem uvedeným na obale. 

Wasabi křen

WASABI A JEHO ÚČINKY NA ZDRAVÍ

Wasabi je japonský křen. Používá se především v asijské kuchyni. Nejzámější použití je při přípravě sushi. Křen Wasabi má zelenou barvu a ostrou lehce štiplavou chuť, kterou při konzumaci pociťujete v nose. Wasabi křen vás tzv. protáhne. Ve srovnání s našim křenem je wasabi ostřejší. Obsahuje vitamín C, B6, vápník, hořčík, draslík, mangan, antioxidanty a další zdraví prospěšné látky. 

Wasabi křen má antibakteriální účinky, díky kterým se používá jako účinná dezinfekce. Je například součástí některých ústních vod. Protože ničí bakterie, tak se také podává spolu se syrovými rybami a mořskými plody. Jedná se o přírodní antibiotikum, pomáhá při prevenci proti rakovině, při léčbě rakoviny, zlepšuje trávení, má detoxikační účinky, posiluje imunitní systém, odstraňuje škodlivé látky z těla. Při rýmě protáhne nos a zmirňuje škrábání a bolest v krku. 

Maki sushi

RECEPT NA MAKI SUSHI S LOSOSEM (HOSOMAKI SUSHI)

Ingredience

1 filet lososa, 1/2 kg sushi rýže, 5 ks řasy nori, wasabi, nakládaný zázvor, sójová omáčka, bambusová podložka

Příprava sushi rýže by se neměla podceňovat. Přečtěte si článek o tom, jak vychytat dokonalou sushi rýži zde

Příprava lososa

IMG_1810   IMG_1806   IMG_1826

1. Z filetu vyřízněte…

O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život