Diety

Dieta bez pečiva

Pečivo obsahuje velké množství sacharidů, proto existuje i varianta diety bez pečiva. Hodně lidí si myslí, že když pečivo prostě a jednoduše vynechá, bude účinně hubnout. Je to ale pravda, nebo jde jenom o mýtus, který se ale mnozí z nás řídí?

Chci pokračovat na detail diety

Protizánětlivá dieta

Chcete předejít chorobným procesům ve svém těle, pokud možno se vyhnout nemocím? Účinnou prevencí může být i protizánětlivá dieta. Díky správné volbě můžete zánětlivým onemocněním, když ne zabránit, tedy alespoň hodně zlepšit jejich průběh.

Chci pokračovat na detail diety

Brokolicová dieta

Pokud usilujete o to doladit si svoji hmotnost na optimální číslo a chcete ještě udělat něco zdravého pro sebe, dopřejte si krátkou brokolicovou dietu. Potrvá pouhé tři dny, takže nehrozí nebezpečí, že by se vám tato jinak velmi zdravá zelenina mohla nějakým způsobem přejíst.

Chci pokračovat na detail diety

Rychlá citronová dieta

Snažíte se zhubnout, a to co nejrychleji? Potom vám možná přijde vhod naše rychlá dieta, která není zaměřená na postupné celkové snižování hmotnosti, které má dlouhodobý efekt, ale naopak na co nejrychlejší redukci váhy ve velmi krátkém časovém termínu.

Chci pokračovat na detail diety

Rychlá tuňáková dieta

Tuňáková dieta a hubnutí

Tuňák je velice zdravou rybou, která se často používá do salátů a dalších pokrmů. Obsahuje jód, nenasycené mastné kyseliny a mnoho dalších tělu prospěšných látek. Když tuto oblíbenou rybu zařadíte do svého jídelníčku, určitě neprohloupíte. Dokonce se využívá v krátké rychlé dietě.

Chci pokračovat na detail diety

Čočková dieta

Čočková dieta a hubnutí

Objevte kouzlo luštěniny, kterou rády jedly už vaše babičky. Nejenom, že vám na různé způsoby zachutná, navíc vaše tělo získá spoustu hodnotných bílkovin. Čočka vám také pomůže účinně shazovat nabyté kilogramy.

Chci pokračovat na detail diety

Chilli dieta

Pravděpodobně už jste se někdy setkali s informacemi o tom, jak chilli pomáhá při spalování. S chilli můžete také hubnout. Jeho pálivá chuť povzbuzuje organismus, pomáhá při trávení. Proto je chilli neocenitelným pomocníkem při shazování kilogramů.

Chci pokračovat na detail diety

Odtučňovací dieta

Hubnutí s odtučňovací dietou

Chcete-li zhubnout trvale, zvolte odtučňovací dietu. Zaměřuje se na odbourávání podkožního tuku snižováním příjmu kalorií ve stravě. Nezbytný je při této formě diety energetický výdej, který by vám mělo zajistit cvičení. Jedině tak dosáhnete dlouhodobého a nejlépe trvalého úbytku tuku.

Chci pokračovat na detail diety
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: