Sdílej se svými přáteli...

30 denní výzva pro pevnější zadek: Zapracujte na své postavě

Internetem v poslední době kolují různé výzvy, které by vám měly pomoci zpevnit svoji postavu tak, abyste na ni mohli být náležitě pyšní. Vyplatí se vám to zejména v případě, že se v létě chcete ukazovat v plavkách. Celkově tím ale také zlepšíte svoji fyzičku, dokážete si zkrátka, že na to máte. Procvičíte si svoji vytrvalost, vůli, chuť se zlepšovat, posunout se někam dále.

Publikováno: 8.5.2015Před konzultací
−16 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Není důležité jenom uposlechnout, ale především vytrvat

Všechny vyjmenované vlastnosti se vám pak budou velice dobře hodit i v jiných oblastech, nejenom ve sportu. Uvidíte, že když budete chtít, podaří se vám úspěšně zvládnout spoustu věcí. Vytrvalostí dosáhnete lepších výsledků, budete se cítit lépe, že jste sami nad sebou zvítězili.

Odměnou vám bude nejenom dobrý pocit ze sebe samotných, ale také pevnější postava. Snáze budete zvládat vyšší zátěž, budete trénovanější a to vše se příznivě projeví i na vašem zdravotním stavu. To vše mluví jednoznačně proto, abyste 30 denní výzvy pro pevnější zadek uposlechli.

Není ale důležité jenom uposlechnout, ale především vytrvat. Proto je dobré se na začátku nějak namotivovat. Mohou to být třeba o číslo menší plavky, do kterých se se svým nově zformovaným pozadím vejdete, či skutečnost, že obléknete ty oblíbené vypasované kalhoty a konečně v nich budete vypadat opravdu dobře.

Díky tréninkovému plánu budete cvičit s větší lehkostí

V čem vlastně výzva k 30 dennímu zpevnění zadečku spočívá? Jde o poměrně jednoduchý, ovšem velmi účinný plán, jak si vytvarovat postavu a přitom i nějaké to kilo úspěšně shodit. Úspěch ale spočívá v tom, že plán budete opravdu dodržovat každý den. Přemůžete svoji vrozenou lenost a obětujete každý den chvíli na cvičení.

I když to nejspíš ze začátku půjde dost ztuha, pokud opravdu vytrváte, po měsíci skutečně uvidíte výsledky. Budou vás sice bolet svaly, ale zjistíte, že cvičíte stále lépe a lépe a s větší lehkostí.

Na konci měsíce vás pak čeká překvapivé poznání, že to zase takové trápení nebylo, a pokud ano, přineslo své ovoce. Se zlepšující se tělesnou kondicí už to také nebude tak náročná dřina. Samozřejmě nemusíme připomínat, že během cvičení bystě měli věnovat péči zdravé životosprávě.

Dávky dřepů zvyšujete, zařazujete ale i odpočinkové dny

Díky jednoduchému, ale přitom velice účinnému systému opakování cviků budete tvarovat pozadí. Dávky cviků se budou stále zvyšovat. Vycházíte z toho, že pravidelně cvičíte dřepy a posilujete svůj zadek.

V průběhu jednotlivých dnů se počet dřepů, které musíte udělat, stále zvyšuje. Začínáte u 30 dřepů, po 30 dnech končíte u 200. Samozřejmě, že je nutné brát ohled na vaše svaly, zejména ty hýžďové, které dostanou řádně zabrat. Proto je během celého měsíce zařazeno také sedm dní volna. Během nich budou mít vaše svaly čas se trochu zregenerovat, odpočinout si. Po měsíci pak uvidíte, že udělat 200 dřepů je vlastně docela hračka.

Rozpis cvičení na 30 dní

1. den: 30 dřepů,
2. den: 35 dřepů,
3. den: 40 dřepů,
4. den: volno,
5. den: 50 dřepů,
6. den: 55 dřepů,
7. den: 60 dřepů,
8. den: volno,
9. den: 70 dřepů,
10. den: 75 dřepů,
11. den: 80 dřepů,
12. den: volno,
13. den: 90 dřepů,
14. den: 95 dřepů,
15. den: 100 dřepů,
16. den: volno,
17. den: 130 dřepů,
18. den: 135 dřepů,
19. den: 140 dřepů,
20. den: volno,
21. den: 150 dřepů,
22. den: 155 dřepů,
23. den: 160 dřepů,
24. den: volno,
25. den: 170 dřepů,
26. den: 175 dřepů,
27. den: 180 dřepů,
28. den: volno,
29. den: 190 dřepů,
30. den: 200 dřepů

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život