Sdílej se svými přáteli...

Tajemství úspěšného hubnutí hrou

Jak na hubnutí hrou?

Už si se svou váhou nevíte rady a potřebujete s hubnutím pomoci? Máme pro Vás tip, jak snadno shodit přebytečné kilogramy a navíc, jak si ideální váhu udržet.

Publikováno: 11.4.2013Před konzultací
−16 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Počet lidí s nadváhou či obezitou bohužel v Česku roste raketovou rychlostí. Ještě na konci minulého století to bylo jen několik málo procent lidí, bohužel poslední roky ukazují, že jsme již dávno překročili hranici 50%. Současné odhady hovoří až o 58 % lidí. Zdravotní rizika jsou asi každému jasná, nemluvě o zkracujícím se životě. Podívejme se však na novinku v oblasti hubnutí, která změnila život stovkám lidí a stejně tak jej může změnit i Vám.

Zkušenosti

Hubnutí hrou je úplně nový projekt od Lucie Matějíčkové, která přišla s revoluční myšlenkou redukce hmotnosti. Sama autorka si vyzkoušela, jak je v dnešní době obtížné shodit nadbytečné kilogramy. Má za sebou hubnoucí procesy pomocí pilulek, diet a speciálních metod. Sama poukazuje na to, že takto vyhodila až několik desítek tisíc korun. Úbytek tuku byl však minimální a ještě se vrátil známý jo-jo efekt.

Za tu dobu ale získala mnoho praxe, a tak začala vytvářet svůj hubnoucí program. Vyzkoušela jej nejdříve skrze sdílení znalostí s kamarádkami a právě i na nich ho pak v testovací fázi podrobila zkoučce. Po několika letech zjistila, že tajemství na účinné hubnutí odhalila a rozhodla se s ním podělit i s veřejností.

Motivace a chuť

Hubnutí je pro ženy velmi náročné. Po mnoha špatných zkušenostech a postupech často proces vzdají, ztratí motivaci a chuť. I tímto postupem si autorka prošla, a tak svou empatií a porozuměním dává ženám naději v omto novém projektu. Ten se odráží na samotných zkušenostech Lucie, ale hlavně na porozumění vlastnímu tělu a celkových pochodech našeho organismu. Jenom tak lze pochopit, jak shodit nadbytečné kilogramy a cítit se skvěle.

Hubnutí hrou je založeno na sérii videokurzů, na kterých sama autorka vše důkladně vysvětluje. Vstoupením do klubu můžete zdarma získat e-book s názvem 10 největších mýtů, anebo co doopravdy nefunguje. Ve video-tréninku se pak následně dozvíte informace o jo-jo efektu, pochopíte, proč a jak funguje, budou Vám popsány nejlepší metody efektivního hubnutí a naučíte se, jak správně zhubnout a čemu se vyvarovat.

Úspěch

Autorka má za sebou již stovky spokojených klientů, kteří sami na internetu potvrzují výbornou zkušenost s tímto programem. Přesvědčte se i Vy a zbavte se již konečně nadbytečných kilogramů.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život