Sdílej se svými přáteli...

Dieta modelek

Modelky jsou pro nás ideály krásy a dokonalost i co se týče tvaru požadované postavy. Často si neuvědomujeme, že je za tím obrovská dřina, námaha a často i odříkání. Modelky někdy dokonce musí hazardovat s vlastním zdravím, aby kila shodila a vypadaly dobře. Podívejme se blíže na známou a velmi účinnou dietu modelek.Před konzultací
−11 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Rychle a efektivně

Dieta modelek je známý způsob hubnutí, kdy se zvolí jeden konkrétní druh potravin a konzumuje se v omezené míře po určitou dobu. Tělo na tuto změnu reaguje shozením nadbytečných kilogramů a lze tak velmi rychle výrazně zhubnout. Modelky tuto dietu používají před módními přehlídkami, je hojně užívaná i před nadcházejícím létem, nebo když se chtějí jednoduše a rychle zbavit tuku. Samozřejmě, že tato i podobné diety si našly oblibu i mezi obyčejnými lidmi.

Konkrétně dieta vypadá tak, že přejdeme na jednotnou uniformní stravu. U diety modelek je to nejčastěji ovoce a zelenina. Ty konzumujeme ve vysoké míře v délce tří dnů, maximálně však týden. Nutné je mít dostatek tekutin a spánku. Tělo se začne tuku zbavovat už po prvním dni a kila jdou rapidně dolů.

Krátkodobá dieta

I tato dieta má některá pozitiva a negativa. Rychlá dieta nás zbaví nadbytečného tuku a kilogramů velmi rychle. Rozdíl je v podstatě okamžitý. Tato dieta ale není určena pro každého z nás. Rapidní změna stravování, přechod na jednotnou stravu s nedostatkem potřebných živin a následný nedostatek energie může tělu uškodit.

Dieta často nemá trvalý efekt. Tento režim nevydržíme dlouho a tělo hladoví. Následně po ukončení diety se kilogramy vrátí zpět a často i další navíc. Začneme si ukládat tuk „na horší časy“. Toto je obrana těla a známe ji pod pojmem jo-jo efekt.

Výhody

  • za krátký čas úbytek na váze až 3 kg
  • nenáročná na suroviny
  • lze použít jako krátkodobou detoxikaci

Nevýhody

  • hazardování se zdravím
  • dlouhodobě nesnesitelné
  • jo-jo efekt

Princip stravování podle diety modelek

Vzorový jídelníček diety modelek

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: