Sdílej se svými přáteli...

Dieta ze South Beach

Seznamy potravin Doporučené potraviny: hovězí maso (libové kusy masa, jako je svíčková), vepřové maso (vařené šunky, svíčková), telecí maso (čepel, kulaté, karbanátek), drůbež (krůtí prsa, krůtí šunka) – 2 plátky za den, dále ryby a korýši, sýry s nízkým obsahem tuku, ze zeleniny lilek, brokolice, květák, fazole, hrách, chřest, špenát, z tuků spíše olivový olej, řepkový […]

Před konzultací
−18 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Seznamy potravin

Doporučené potraviny: hovězí maso (libové kusy masa, jako je svíčková), vepřové maso (vařené šunky, svíčková), telecí maso (čepel, kulaté, karbanátek), drůbež (krůtí prsa, krůtí šunka) – 2 plátky za den, dále ryby a korýši, sýry s nízkým obsahem tuku, ze zeleniny lilek, brokolice, květák, fazole, hrách, chřest, špenát, z tuků spíše olivový olej, řepkový olej, ze sladkostí jen bonbony bez cukru (75 kcal / den), vejce neomezeně.

Nevhodné potraviny: hovězí masa (bůček, žebra, jiné mastné kusy), vepřové (žebírka), telecí (všechny kusy v přední části těl), drůbež (stehna, kuřecí křidélka), upravené masné výrobky z obilovin, jako jsou párky, sýry s vysokým obsahem tuku, ze zeleniny mrkev, brambory, řepa, kukuřice, ovoce všechny druhy i neslazené šťávy z nich, kefír, mléko, máslo, jogurt, alkohol v jakékoli formě, nápoje s kofeinem – káva, coca-cola.

Podstata diety

Tato dieta byla vytvořena lékaři, takže by neměla příliš zatěžovat tělo. Na vytvoření se podíleli odborník na výživu Dr. David Jenkins a kardiolog MUDr. Arthur Agatston. S touto dietou hubne i americká zpěvačka Beyoncé Knowles, která s ní dokáže shodit až 10 kilogramů.

Klíčem k výběru potravin je glykemický index (GI). Podle něho se měří všechny uhlohydráty: pokud je nižší než 50, je hladina inzulinu v rovnováze a v těle se ukládá jen minimum tuku. Ve fázi hubnutí to znamená, že se nejdříve tělo musí očistit od potravin, které mají hodnotu GI pod 35. Ani při této dietě se ovšem nesmí zapomínat na pohybovou aktivitu, která pomáhá spalovat tuky.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život