Sdílej se svými přáteli...

Hollywoodská dieta

Hollywood style a známé celebrity jsou pro mnohé z nás ideálem krásy a přáním toho, jak bychom chtěli žít a jak vypadat. Samozřejmě, že i pěkné postavy hereček a herců jsou vypracovány a často za tím stojí opravdu náročné postupy a metody. Jednou z těchto metod je pak Hollywoodská dieta. Aneb jak shodit pár kilo na hranici únosnosti.Před konzultací
−18 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

O co vlastně jde?

Hollywoodská dieta je velmi přísnou dietou, která se specializuje na co nejnižší energetický příjem po dobu několika dní. Cílem je tak velmi rychlá redukce kilogramů nadbytečného tuku v těle, kterého bychom se měli účinně a velmi rychle zbavit. Hollywoodská dieta je oblíbená v Americe a k nám se dostala teprve nedávno.

Princip je velmi jednoduchý. Dotyčný konzumuje především ovoce a zeleninu, ale nesmí překročit hranici 1500 kJ až 2000 kJ za den. Když si představíme, že takové množství energie obsahuje větší klasický český oběd, je to až hrozivá představa. Ke konzumaci je doporučována syrová zelenina a ovoce nebo luxusní potraviny typu humr nebo krevety.

Je to zdravé?

Tato dieta se ještě dále specializuje na minimum sacharidů v celkovém denním příjmu. Je třeba ale upozornit, že je to velmi nebezpečné. Naše tělo potřebuje ke správnému chodu sacharidy, je to hlavní zdroj energie i pro náš mozek. Pokud se budeme snažit sacharidy ze stravy vyloučit, může dojít až ke kolapsu, nevolnostem a silným bolestem hlavy. Navíc takovou dietu člověk nevydrží a zkonzumuje poté vše, na co přijde.

Dieta ani nelze držet nijak extra dlouho. Je to především díky té náročnosti a spíše hladovění. Logicky se pak ale dostavuje i velký jo-jo efekt.

Výhody

  • rychlá redukce nadbytečných kilogramů
  • tělo se detoxikuje díky příjmu ovoce a zeleniny
  • účinná a nezatěžuje finanční rozpočet rodiny

Nevýhody

  • z důvodu nedostatku sacharidů jde až o hazard se zdravím
  • velký jo-jo efekt
  • nelze držet dlouhodobě

Princip stravování podle hollywoodské diety

Vzorový jídelníček hollywoodské diety

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: