Sdílej se svými přáteli...

Jahodová dieta

Jahody nejsou jen chutným a oblíbeným ovocem, ale díky nim lze snadno shodit i nadbytečné kilogramy. Je to efektivní detoxikační dieta, která prospěje jak našim zatěžovaným orgánům, tak ale za 3 dny shodíte až 4 kilogramy! A ještě si pochutnáte! Podívejme se na oblíbenou jahodovou dietu.Před konzultací
−16 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

3 dny s jahodami

Jahodová dieta je jedna z diet, při kterých si pochutnáte. Je rozdělena na 3 dny, kdy první den může být nejtěžší, protože budete v podstatě jenom konzumovat jahody a hodně pít. Další den si již přidáme nějaké potraviny k jahodám navíc a poslední den je takový návrat do normální stravy.

Jahody jsou ovoce plné vitaminů. Není to jen vitamin C, ale jsou to i různé minerály a zdraví prospěšné látky včetně vlákniny, kterých se nám v běžné stravě moc nedostává. Proto je tato dieta i částečně detoxikací organismu. Využívají se i různé recepty z jahod a najdeme zde i oblíbený jahodový koktejl. Jaký je teda konkrétní postup?

Vzrůstající tendence

První den si připravíme asi cca 1,7 kilogramu jahod. Ty si rozdělíme na 3 části. Jednu velkou část si necháme na oběd a ze zbylých 2 částí ještě odebereme menší části na 2 svačiny. K tomu budeme hodně pít. Doporučují se minerální neperlivé vody, obyčejná čistá voda, slabé čaje nebo jako ozvláštnění můžeme i kvalitní ovocné šťávy.

Další den si přidáme ke snídani, obědu a k večeři mléčné výrobky. Dostaneme tak do našeho dietního jídelníčku bílkoviny. Jelikož předchozí den byl detoxikační, další den se zaměřuje na redukci kilogramů. A třetí den si přidáme i nějaké sacharidy, abychom plynule mohli přejít do klasické stravy. Dieta není nijak náročná a je velmi oblíbená.

Výhody

  • trvá jen 3 dny
  • detoxikuje organismus
  • můžete velmi rychle shodit pár kilogramů

Nevýhody

  • nelze držet dlouhodobě
  • možný jo-jo efekt
  • odvodnění, neshazujete tuk

Princip stravování podle jahodové diety

Vzorový jídelníček jahodové diety

1. den
350 gramů jahod
150 gramů jahod
500 gramů jahod
250 gramů jahod
450 gramů jahod
2. den
150 gramů jahod a měkký tvaroh
Jahodový koktejl
150 gramů jahod a cottage sýr
Jahodový kotejl
150 gramů jahod a mascarpone
3. den
Ovesné vločky a 150 gramů jahod s mlékem
Jahody a celozrnný chléb
Těstoviny s jahodami a tvarohem
Jahodový koktejl
Jahody s cottage sýrem
Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život