Sdílej se svými přáteli...

Krabičková dieta

Dieta v krabičce nebo známější krabičková dieta je moderní způsob stravování a redukce hmotnosti. Tento styl a druh výživy je u nás známý pouze poslední dva roky. I přes to, že v západních zemích a v USA se podobný styl stravování stal populární již v minulém století. Podívejme se na krabičkovou dietu blíže.Před konzultací
−12 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Je to jednoduché

Díky životu v hektické době nemáme možnost si připravit kvalitní jídlo a tak se naše zdraví a celkově i hmotnost a nadbytečné kilogramy zhoršují. Obezita je stále častějším problémem. I přesto tento problém není mnoha lidem lhostejný. Mnoho práce však neumožňuje přípravu kvalitního jídla a tak se často prostě nějak odbydou v rychlém občerstvení. Právě na tento problém reaguje dieta do domu neboli krabičková dieta.

Jídlo je připravováno specializovanou firmou. Ta si na základě dodání Vašich konkrétních údajů zjistí a připraví individuální plán Vašeho stravování. Každý všední den Vám pak dopravuje své jídlo připravené v krabičkách. Odtud tedy krabičková dieta.

Které celebrity dietu vyzkoušely?

Známých českých jmen, které krabičkovou dietu vyzkoušely je snad bezpočet. Mezi ty nejznámější určitě patří například modelka Agáta Hanychová, zpěvačky Petra Janů, Monika Absolonová nebo Bára Basiková a z mužského zastoupení to byl Michal David.

V čem je to dobré?

Krabičková dieta je klasická redukční dieta, kterou připravují odborníci specializované firmy. Výhody jsou jasné. Připravené kvalitní jídlo. Nemusíte trávit ani minusu času nákupem, přípravou a vařením jídel. Zpravidla Vám tato firma připraví 3 denní chody a svačiny. Máte tak automaticky zajištěné pravidelné stravování. A pravidelná strava je základ. K tomu z kvalitních surovin, přesně podle Vašich potřeb. Krabičky se často zpětně vracejí výměnou za nové, naplněné jídlem.

Takto připravená zdravá strava je vhodná pro lidi s náročným zaměstnáním a jistě pomůže ušetřit nemálo času. Je nutné si však vybrat opravdu kvalitní společnost, jelikož některé testy ukázaly, že ne všechny krabičkové diety jsou tak kvalitní. Samotný úbytek hmotnosti by měl automaticky nastat během několika týdnů.

Výhody

  • nemusíte přemýšlet nad jídlem a počítat denní příjem
  • nemusíte vařit
  • jídelníček sestaví odborníci
  • zdravější než jiné diety

Nevýhody

  • platíte za dodané jídlo
  • vše nemusí chutnat
  • na návštěvě můžete mít tendenci jíst něco jiného
  • je nutná silná vůle

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: