Sdílej se svými přáteli...

Mačingová dieta

Vyzkoušejte stále více populárnější zdravé hubnutí s 28denním detoxikačním programem, který sestavila slovenská odbornice na výživu Antonie Mačingová. Základem této diety je detoxikace organismu. Tělo se zbaví překyselení, škodlivin, únavy i zbytečných kil.Před konzultací
−9 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Schůdková metoda hubnutí

Slovenská odbornice na výživu sestavila tento kompletní 28denní detoxikační plán s cílem očistit tělo od škodlivin, které se v něm nashromáždily. Základem této diety je odstranit překyselení organismu. Tímto prvním krokem dosáhnete harmonizace vnitřního prostředí svého těla a budete tak více vyrovnané. Díky této dietě nejen snížíte svoji váhu, ale ještě dodáte tělu energii pomocí zdravého stravování. Jako druhotné při očištění těla je zbavení se i dalších neduhů, které způsobily usazené jedy v těle jako je únava, bolest hlavy, alergie apod.. Dieta se bohužel nehodí pro lidi, kteří nemají rádi následující potraviny. Jednou z hlavních složek jídelníčku je salát z červené řepy. Jako další potraviny budete hojně konzumovat brokolici, fazolové lusky, mrkvový perkelt, boršč, jogurt s medem a ořechy, bezvaječné těstoviny, kuře s celerem, ale i celerové hranolky s dušenými kachními stehny.

Výhody

  • vyzkoušená dieta s úbytkem váhy
  • pročištění organismu
  • změna stravování a přijetí zdravého životního stylu

Nevýhody

  • konzumace zeleniny a ovoce, které nemusí mít každý rád
  • tři jídla denně
  • dodržování jídelníčku i po ukončení detoxu

Princip stravování podle Mačingové diety

Jídelníček na hubnutí je pevně daný a musí se také pevně dodržovat, jinak by 28denní detox neměl žádný účinek. Při dietě by se také mělo pít hodně čisté vody a to až 4 litry denně. Mezi potraviny, které při detoxu naopak nesmíte, patří kofein a alkohol, ale toto omezení platí u většiny diet. U diety Antonie Mačingové nehladovíte, nevážíte ani neodměřujete dávky. Můžete sníst, kolik chcete. Jediné pravidlo je, držet se daného jídelníčku. Základem jsou tři jídla denně, ale i mezi tím si můžete dopřát malé svačiny v podobě švestek, ořechů s medem, bílého jogurtu nebo ořechů se skořicí. I když detox za necelý měsíc skončí, změna životosprávy a jídelníčku by měla být trvalá, aby Vaše váha vydržela a tělo mělo pořád dostatek energie.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: