Sdílej se svými přáteli...

Melounová dieta

Podstata melounové diety Váš denní jídelníček bude složen především z jídel stojící na melounovém základu. Bude to melounový koktejl, melounový salát, dále ale i jen meloun samostatně nebo střídání různých druhů melounů. Proč je ale meloun vhodný pro redukci kilogramů? Vitaminy, minerály, sacharidy Meloun je skvělým letním jídlem a přímo jako stvořený pro hubnutí. Je tvořen […]

Před konzultací
−16 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Podstata melounové diety

Váš denní jídelníček bude složen především z jídel stojící na melounovém základu. Bude to melounový koktejl, melounový salát, dále ale i jen meloun samostatně nebo střídání různých druhů melounů. Proč je ale meloun vhodný pro redukci kilogramů?

Vitaminy, minerály, sacharidy

Meloun je skvělým letním jídlem a přímo jako stvořený pro hubnutí. Je tvořen především z vody, a proto nás dokáže skvěle zasytit. Přesto když ho sníme poměrně dost, neobsahuje tolik kalorií, jako jiné ovoce. Meloun ale obsahuje i řadu vitaminů a minerálů. Jsou to vitaminy A,B, C, ale i minerály jako je železo, hořčík, vápník nebo draslík. Nebudete trpět hlady a kilogramy půjdou dolů.

Melouny ale obsahují i sacharidy. Což je skvělé z důvodu dostatku energie, tedy budete mít sílu i na letní sportování. Meloun se ale skvěle podílí i na odstranění škodlivin z těla. Detoxikace organismu má vliv na správné fungování našeho těla, navíc meloun očisťuje krev i lymfu.

Vhodný do diety je jak klasický vodní meloun, tak ale i meloun galia nebo meloun cantaloupe. Poslední dva jmenované jsou malé melouny, kde voda nezastupuje tak velkou část dužiny, ale mají mnoho vitaminů a minerálů. A to redukční dieta rozhodně potřebuje.

Melounek sladký

Zní to úplně ideálně. Konzumujte melouny s jinými vhodně kombinovatelnými jídly a ještě shoďte nějaký ten kilogram tuku. Opravdu je to tak jednoduché. Navíc jsou melouny v létě poměrně dost levné a tak se nejedná ani o nijak finančně drahou dietu.

Výhody

  • nebudete trpět hlady
  • detoxikace organismu, pročistění krve a lymfy
  • dostatek energie, možnost sportu

Nevýhody

  • melouny se mohou brzy přejíst
  • může být v nevhodných podmínkách těžké dodržovat
  • nelze dietu držet dlouhodobě

Princip stravování podle melounové diety

Vzorový jídelníček melounové diety

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: