Sdílej se svými přáteli...

Redukční dieta

Jistota shozených kil

Redukční dieta není krátkodobá a neslouží k rychlému zhubnutí, ale změní vaše dosavadní stravování. Zhubnete méně, většinou 0,5 – 1 kg týdně, na druhou stranu si však vaši váhu dlouho udržíte. Nedojde jako u většiny zázračných rychlých diet k jo-jo efektu.Před konzultací
−9 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Nový životní styl

Redukční dieta znamená jíst správné potraviny častěji a v menších porcích, proto je doporučovanou dietou většiny lékařů na celém světě. Jídelníček redukční diety je poměrně jednoduchý a nenáročný.

Jí se pravidelně po 2 – 3 hodinách v malých porcích, nejí se smažená a tučná jídla a omezí se příjem cukru a sladkostí, maso si vybíráte libové a nezapomínáte ani na konzumaci ryb. Dále jezte dostatek zeleniny i ovoce, ale ovoce nejezte ve večerních hodinách kvůli odbourávání, nepřehánějte solení a kupujte co nejméně polotovarů, ve kterých bývá prově hodně soli a konzervantů. Velmi důležité je pít alespoň 2 litry neslazených tekutin denně a nezapomínat na pohyb.

Ze začátku se vám může zdát, že se musíte omezovat v jídle, ale za čas uvidíte výsledky, které vás potěší. Pokud budete dodržovat redukční dietu dva týdny, tak si poté klidně můžete dopřát něco sladkého nebo smaženého. Nic se nestane, pokud to ovšem bude pouze jednou za dva týdny.

Výhody

  • žádné velké omezování
  • bez jojo efektu
  • povoleno „zahřešit“ jednou za 14 dní

Nevýhody

  • dlouhodobá až celoživotní dieta
  • změna stravovacích návyků

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: