Sdílej se svými přáteli...

Zeleninová dieta

Najít tu správnou a účinnou dietu může být opravdu problém. Navíc i orientace v obrovském množství různých diet a hubnoucích programů může být velmi těžká a složitá. Samozřejmě, že existují zaručené diety, kde je účinek velký a projeví se i velmi rychle. Právě těmito výhodami disponuje zeleninová dieta.Před konzultací
−34 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Rychlý efekt, mnoho vitaminů

Zelenina je známým zdrojem vitaminů, minerálů a jiných důležitých stopových prvků. Samozřejmě je to i pro naše tělo jedna z nejpřirozenějších druhů potravy vůbec. Syrová zelenina nebo jen lehká tepelná úprava nám ponechá všechny důležité vitaminy a tak i svou výživovou hodnotu. Právě toto lze využít při zeleninové dietě. Tato dieta se specializuje na konkrétní druhy zeleniny. Mezi ně patří hlavně kořenová zelenina, jako například mrkev, cibule, pórek, petržel, brokolice, řepa, zelí, kedlubny, česnek a jiné. Většina této zeleniny neobsahuje příliš vysoký obsah energie a je vhodná ke snižování hmotnosti.

Pravidelnost

Dieta spočívá v několika denním či týdenním dodržování konzumace pouze zeleniny. Konzumujeme ji 3x denně ve formě hlavního chodu. Na svačinu si můžeme dát vybrané druhy ovoce a dále pijeme i zeleninové šťávy. Toto zdravé hubnutí neohrožuje naše zdraví a je to i účinná forma detoxikace. Lze si dělat i speciální koktejly na hubnutí.

Účinnost tkví samozřejmě v pravidelnosti. Měli bychom pravidelně konzumovat vybraná jídla, dodržovat pitný režim, pravidelný pohyb a dostatek spánku. Je nutné si na dietu určitě zvyknout, ale následně se upraví i Váš pocit s dostatkem energie a pozitivní vliv je patrný hned po několika dnech. Zbavte se jednoduše kilogramů a zhubněte jednou provždy.

Výhody

  • skvělý způsob detoxikace
  • vysoký obsah vitaminů a minerálů
  • dostatek energie a zlepšení zdravotního stavu

Nevýhody

  • pro někoho náročné díky nedostatku masa
  • kořenová zelenina ne každému chutná
  • ze začátku možné zažívací problémy

Princip stravování podle zeleninové diety

Vzorový jídelníček zeleninové diety

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: