Jak funguje hubnutí s NUTRIADAPT?

Zaujal vás NUTRIADAPT a chtěli byste se o hubnutí podle této metody dozvědět více? Pokud je vaše odpověď ano, pak jste na správné stránce.

Na následujících řádcích se dozvíte, v čem NUTRIADAPT přesně spočívá, jak se tato metoda odlišuje od ostatních způsobů hubnutí a co vše hubnutí s NUTRIADAPT obnáší.

To nejlepší z nejlepšího

Jedná se o ucelený systém hubnutí, který spojuje ty nejlepší principy tradiční indické medicíny, celostní medicíny a trendy západní medicíny.

Metabolická diagnostika nám dává odpovědi na důležité otázky, které jsou stěžejní pro úspěšné hubnutí. Díky této metodě jsme schopni odhalit přesný typ vašeho metabolismu – jak vaše tělo zpracovává a spaluje různé druhy potravin.

Pokud známe typ vašeho metabolismu, můžeme jednoduše zjistit, které potraviny u vás podporují hubnutí, a jste po nich plní energie. A na druhou stranu i ty potraviny, jejichž konzumací přibíráte a cítíte se, jako byste měli letos oslavit 100. narozeniny.

Na základě informací získaných Metabolickou diagnostikou vám vymyslíme způsob stravování, který je pro vaše tělo nejvhodnější. Sestavíme vám individuální výživový plán a jídelníček na míru. Samozřejmě s ohledem na váš životní styl, pohybové aktivity a zdravotní omezení.

Budete hubnout tak, jak je vám geneticky přirozené. Bez zdravotního rizika, bez hladovění, bez většího se omezování v jídle a bez obav, že se vám shozená kila vrátí zpět.

První krůčky při návštěvě NUTRIADAPT

Vyberete si pobočku. Objednáte se. Domluvíte se s naší asistentkou na termínu úvodní nezávazné konzultace a dostavíte se v daný čas na pobočku. Co vás čeká pak?

Začneme diagnostikou na certifikovaném přístroji pro použití ve zdravotnictví. Jedná se o bezbolestnou proceduru, díky které získáme podrobné informace o vašem těle – vaší hmotnost, množství tuku a vody, stupeň útrobního tuku (tuku mezi orgány), kolik máte svalové hmoty, jak těžká je vaše kostra, hodnotu vašeho BMI a váš metabolický věk (na kolik let se cítí váš organismus).

Jednoduše řečeno, zjistíme, jak vypadá vaše tělo zevnitř.

Poté s vámi projdeme váš jídelníček a dáme vám individuální tipy pro udržení ideální váhy.

Motivujeme vás a navrhneme vám plán postupu pro úspěšné hubnutí.

Následně se sami rozhodnete, zda se svěříte do naší péče nebo budete hubnout na vlastní pěst.

Pravidelné kontroly pro snadnější a rychlejší hubnutí

Nejdůležitějším faktorem pro úspěšné hubnutí jsou pravidelné kontroly a konzultace s výživovým specialistou.

Z vlastních dlouholetých zkušeností víme, jak moc důležité je mít někoho, kdo vás v hubnutí neustále motivuje. Naši specialisté udělají maximum, abyste byli po celou dobu dosahování vašich cílů 100% motivovaní.

Zároveň vás budou kontrolovat, jak se vám daří měnit stravovací návyky. Díky zpětné vazbě od vašeho specialisty si rychle zafixujete správné návyky a budete je schopni dodržovat nejenom po skončení programu, ale i po zbytek vašeho života.

Konzultace probíhají v našich příjemných kancelářích, které máme ve všech větších městech po celé České republice. Osobní a diskrétní přístup je u nás v NUTRIADAPT samozřejmostí.

Představte si, jak se budete cítit za pár měsíců

Cítíte strach, pochyby, nejistotu. To vše plynoucí z vašich zkušeností s neúspěšnými pokusy o hubnutí a z faktu, že nadváha a obezita jsou citlivá společenská témata. Přestáváte věřit, že může něco fungovat. Že můžete zhubnout a získat postavu, o které jste již dlouhou dobu snili. Ztrácíte naději.

Podobné pocity zažívaly tisíce našich klientů také. Jsou naprosto běžné a normální.

Otázkou je, zda tyto negativní pocity překonáte a uděláte první krok – objednáte se na nezávaznou úvodní konzultaci.

Naši klienti to dokázali. Víte, jak se cítí dnes?

Naši klienti…

…se nemusí strachovat, zda po jídle, které snědí, přiberou nebo ne. S plánem sestaveným od našeho nutričního specialisty prostě hubnou.

…se nemusí bát, že budou mít hlad a plán poruší. Individuální plán je sestavený tak, aby hlad neměli.

…si nemusí dělat starosti s tím, že si hubnutím přivodí zdravotní komplikace. Plán je sestavený přesně na míru.

…pociťují radost z úbytku váhy, lepší kondice a z komplimentů od jejich známých a kamarádů, kteří si na nich všímají výrazných změn.

…jsou na sebe pyšní. Nejenom kvůli tomu, jak nyní vypadají a jak se cítí, ale hlavně proto, že to nakonec dokázali!

Staňte se naším klientem. Objednejte se na konzultaci a budete se cítit stejně dobře, jako oni.

Stále nevěříte? Podívejte se na zkušenosti našich klientů.

O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: