Sdílej se svými přáteli...

Cvičení s Jillian Michaels

Jillian Michaels

Nechcete chodit do posilovny, ale potřebujete zpevnit postavu? Pak vyzkoušejte ověřený 30 denní program s názvem 30 Day Shred od známé trenérky Jillian Michaels.

Publikováno: 24.6.2013Před konzultací
−4 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

30 denní výzva nebo jen prostě cvičení s Jill? Že jste něco o této revoluční novince v oblasti redukci nadbytečných kilogramů slyšeli? Tento program během 30 dní modeluje tělo, spaluje tuky a dodává energii. A hlavně má prokazatelné účinky hodnocené již tisíci spokojených lidí!

Kdo je Jill?

Jillian Michaels je americká osobní trenérka. Ve své domovině je značně populární a získala si tak prestižní jméno právě díky svým revolučním a efektivním programům na tvarování těla. Její nejúspěšnější 30 Day Shred je efektivní cvičení na doma. Sama kdysi trpěla nadváhou a tak má nejen zkušenosti, ale hlavně si i získá lehce důvěru a uznání právě svými výsledky.

Jill se specializuje na cvičení doma a snaží se tak svým osobitým způsobem motivovat všechny, kdo dosud necvičili. Právě její způsob vás buď nadchne, nebo odradí. Ve videích na vás bude křičet, povzbuzovat a doslova z vás ždímat energii do poslední chvilky. Ale pak sami uvidíte, že to bylo třeba.

Stačí 30 dní

Třiceti-denní program od Jill je efektivní sestava cvičení, kombinující hned několik aktivit. Sportovní aktivity jako je klasický silový trénink, kickbox, jóga, pilates, ale i aerobik, posilovací cviky nebo balanční techniky, tvoří komplexní sestavu pro celé tělo. Toto posilování tak nevynechá žádné důležité svalstvo na těle a je efektivnější, než leckterý sport.

Cvičení s Jillian probíhá formou cviků podle videí, kde ona sama předcvičuje. Cviky jsou vcelku náročné a mohou být pro někoho odrazující. Netrvají déle než 30 minut. 25 minut samotné cvičení a zbytek je protažení a strečink. Zároveň se cviky snaží maximální efektivity za co nejnižší čas. Cvičit byste tak měli pravidelně celých 30 dní, kdy se projeví výsledky a tělo již bude zpevněno.

Jaké jsou výsledky?

Toto online cvičení je velmi efektivní a jak mnozí v referencích uvádějí, výsledky jsou vidět již po 10 dnech. Cvičení jsou totiž rozdělena na 3 levely. První level je nejnáročnější právě v tom, že tělo není zvyklé na cvičení, ale jakmile jej překonáte, výsledky budou dále pokračovat. Někteří uvádějí až 2 centimetry úbytek během 10 dní.

Nejedná se o žádný zázrak, je to tvrdá práce, dril a poctivé cvičení. Po 30 dnech ale uvidíte značné zlepšení jak v úbytku centimetrů v pase, tak ale i ve zpevnění těla a v nepřekonatelně dobrém pocitu, že jste to zvládli. A už jen za ten pocit to přece stojí vyzkoušet.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život