Sdílej se svými přáteli...

Nemáte energii?

Cítíte se unaveni?

Pokud máte pocit, že jste bez energie a že je Vám zhruba o dvacet let více, než máte napsané v občance, tak právě pro Vás máme pár typů, jak s tím zatočit.

Publikováno: 16.2.2013Před konzultací
−9 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Cítíte se unavení a nic Vás nebaví? Pak je potřeba se zaměřit více na svoje potřeby a dopřát jak tělu, tak své psychice více odpočinku pro načerpání energie a regeneraci unaveného ducha. Odpočinek je velmi důležitý nejen pro tělesnou schránku, ale také pro psychiku člověka. Unavený a vyčerpaný člověk nebude v práci ani v osobním životě podávat dobré výkony a vše mu bude také trvat o hodně déle.

Změna životního stylu

Základem pro nastartování přílivu nové energie je dostatek spánku a zdravé jídlo. Spánek má blahodárné účinky na naše tělo. Při spánku se uvolní všechny svaly, odpočine si po celý den zaměstnaný mozek a ráno po dostatečně dlouhém spánku se vzbudíte odpočatí a s dobrou náladou.

Konzumace zdravé stravy je dalším důležitým krokem pro více chuti do života. Především pravidelná strava dělá divy. Pokud se vyvarujete těžkým jídlům k obědu či k večeři, nebudete mít tendenci usínat a válet se jen večer u televize, ale naopak po zdravé večeři budete mít chuť si jít například i zacvičit či studovat nebo si připravovat podklady na druhý den do práce.

Největším hříchem při upravení jídelníčku a denního režimu je alkohol a bujaré večírky s kamarády. Druhý den po dlouhé noci jste unavení a opět bez energie, nutně musíte dospat čas, který jste proflámovali a místo krásné procházky na čerstvém vzduchu trávíte den rozlámaní v posteli. Omezte příjem alkoholu na minimum a uvidíte, že energie budete mít mnohem více.

Relaxace a pohodička

Každý člověk by se měl naučit správně a dostatečně relaxovat. Dobrým prvním krokem jsou relaxační masáže. Mají hned několik výhod. Prostředí, kde relaxační masáže provádějí, je samo o sobě velmi klidovou zónou a nutí Vás vypnout mobilní telefon, odložit notebook a věnovat se jen sama sobě. Olejíčky, které masérky používají, obsahují příjemné vůně, vitamíny a minerály, které uvolní Vaše unavené svaly a také psychiku. V první fázi, kdy se učíte odpočívat a relaxovat, jsou masáže tím pravým. Doma můžete poté tyto masáže doplnit ještě vonnými koupelemi, při kterých si vezmete knížku a nebudete ničím rušeni.

Únava? Neznámé slovo…

Po tom, co si uvědomíte, že Vaše tělo potřebuje odpočinek, dostatečný a kvalitní spánek, přísun vitamínů ze zdravé stravy a uvolnění psychiky, budete se cítit lépe a zároveň přijdete na to, že při pravidelném režimu stihnete daleko více věcí. Odpočatému a vyrovnanému člověku trvá práce mnohem kratší dobu než tomu, který zná jen pocit únavy a je bez energie. Postačí optimismus, zdravé jídlo a pravidelný pohyb a člověk se cítí mnohonásobně lépe.

Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život