Sdílej se svými přáteli...

Dieta baletek

Baletky jsou jedinečným ztvárněním dokonalých postav. Je ale zatím plno dřiny a námahy. Existuje i speciální dieta baletek, díky které se za 16 dnů můžete dostat na až o několik kilogramů nižší váhu a oblečení změníte až o 3 velikosti. Tato dieta je ale velmi drastická, a proto nedoporučujeme držet příliš dlouho. Jak na to a co za tím vším vlastně stojí?Před konzultací
−4 kg

Analýza vašeho těla na certifikovaném přístroji


Vzorový jídelníček pro kontrolu vaší ideální váhy


60 minut s nutričním specialistou


Chci vědět více!
Dnes za akční cenu 200 Kč
Původní cena konzultace: 600 Kč

Základem jsou bílkoviny

Dieta baletek je speciální hubnoucí program, který je sestaven na 16 dní. Jeho základem je strava bohatá na zeleninu, ovoce, ale hlavně je zde dostatek kvalitních bílkovin. Ty jsou zastoupeny řadou mléčných produktů, bílého masa a masa z ryb nebo i sójové náhražky.

Najdeme zde pak minimum sacharidů, tedy je třeba vyloučit mnoho potravin, které jsou odpovědné za ukládání tuků. Tato rychlá dieta tedy vůbec nepočítá s bílým pečivem na jakýkoliv způsob, dále jsou zapovězeny všechny sladkosti a sladké nápoje, tučná jídla, jídla dělaná na oleji nebo na sádle, zakázány jsou i přílohy jako jsou knedlíky nebo různé těstoviny.

Úskalí diety

Dieta je postavena na 16 denním rozpisu jídelníčku, který stojí na bílkovinném základu. Tělo logicky bude čerpat chybějící energii z uloženého tuku v těle, protože bude mít nedostatek sacharidů. A to může být pro některé lidi nebezpečné. Tělo sacharidy potřebuje a bez nich nemá dostatek energie. Mozek přímo ze sacharidů žije.

Mohou se dostavit slabosti, závratě a bolesti hlavy. Nedoporučuje se tak příliš cvičit a tělo zatěžovat. Je nutné mít dostatek spánku, pravidelný režim a mít dostatek tekutin v průběhu dne.

Výhody

  • velmi rychlá a účinná dieta
  • již za 16 dní lze shodit až několik kilogramů

Nevýhody

  • nelze držet dlouhodobě
  • hrozí velký jo-jo efekt
  • nedostatek energie, možnost zdravotní újmy

Princip stravování podle diety baletek

Vzorový jídelníček diety baletek

1. den
Nízkotučný tvaroh
250 ml mléka
Zeleninový salát, nízkotučný jogurt
250 ml mléka
Krůtí plátek
2. den
Bílý jogurt
Nízkotučný tvaroh s pažitkou
Vařené kuřecí maso
Okurkový salát bez cukru
2 vejce natvrdo
3. den
100 g hroznů
2 rajčata
100 g kuřecí šunky
250 ml mléka
Okurkový salát, vejce natvrdo
Na nic nečekejte. Objednejte se do Světa zdraví dnes za akční cenu 200 Kč.
Běžná cena za konzultaci je 600 Kč. Udělejte první krok již dnes!
Chci konečně zhubnout
O hubnutí v NUTRIADAPT jste mohli slyšet v těchto médiích: E15.cz Blesk Katka Cosmopolitan ProŽeny.cz Lidové noviny Rytmus Života Nova ČT1 Žena a život